czwartek, 30 września 2010

Pani Zima


Nazwa kolczyków może nieco wybiega w czasie, jednak ich kolorystyka kojarzy mi się z zimowym bezwietrznym porankiem, gdzie przygrzewa ostre słońce a wszystko dookoła pokrywa gruba 'pierzynka' śniegowa....i właśnie te refleksy na śniegu...mieniący się błękitem, bielą, czasem jak brokat...
Tym razem kolczyki wykonane ze srebra pr.930, oksydowanego, przetartego. W środku ciosany kamień księżycowy, mieniący się na niebiesko; pod spodem 'tańczące' srebrno-szare perełki słodkowodne dobrej jakości, fasetowana kropla kryształu górskiego oraz niebieskie kyanity. Kolczyki dość duże, wyraziste, nie naciągają ucha.
WYMIARY: długość max. 8cm, szerokość 2,8cm. Kropla kryształu górskiego 15 mm
Dostępne: 228 zł + przesyłkapiątek, 17 września 2010

Sagittaria sagittifoliaStrzałka wodna..bradzo wizualnie wdzięczna roślinka ;)

a kolczyki z miedzi poksudowanej, pereł słkodkowodnych, zielonych apatytów i labradorytów. Takie ażurowe, leciusieńkie.

NIEDOSTĘPNE

środa, 8 września 2010

a oto proszę co znalazłam... :) miło znaleźć swoją twórczość w sieci

http://www.kobieta.info.pl/biuteria/919-biuteria-z-miedzi-i-mosidzu

poniedziałek, 6 września 2010

NIEBO NOCĄ


Pierścionek wykonałam ze srebra pr. 930, 925, błękitnego chalcedonu i niebieskich, błyszczących szafirów. Pierścionek jest efektem czasochłonnego łączenia ze sobą poszczególnych elementów srebrnym drutem ( 0 lutowania) :) . Obwód regulowany, spokojnie można dopasować do każdego paluszka. Odcienie niebieskiego ubrane w niecodzienną formę :) ; dobrze leży na palcu no i jak się prezentuje widać na zdjęciu; oksydowany i przecierany. WYMIARY: ok 2,8cm/2,5cm .

NIEDOSTÉPNE

piątek, 3 września 2010

POWIEW

Ażurkowe, długie kolczyki; niesamowicie leciutkie, zwiewne; wykonane z oksydowanej miedzi, pomarańczowego karneolu szlifowanego na trilion, oraz maleńkich, ciosanych labradorytów, które fantastycznie mienią się błękitem. Kolczyki zawieszone na miedzianych, angielskich biglach.

Wymiary: długość całkowita 10 cm; bez bigla 9 cm.