czwartek, 26 kwietnia 2012

INTENCJA

INTENCJA jako zamierzenie, oddziaływanie na rzeczywistość materialną. Kryształ górski ma niezywkłą moc oddziaływania na nasz organizm. Jest tarczą dla tego kto go nosi, ponieważ niweluje niskie wibracje;  jest wzmacniaczem energii; rezonuje nasze tkanki nastrajając je na liczenicze drgania; poprzez jego energetyczną moc możemy wzmocnić naszą intencję i silniej podziałać na zmaterializowanie się czegoś, czego pragniemy....no niesamowite właściwości ma ów kamień :))

Okazały wisior wykonany z oksydowanej miedzi, z okazałym kaboszonem kryształu górskiego - gładki, nienawiercany, z pęknięciami w środku. W wisior wplecione są małe turmaliny w odcieniach brązu, karmelu. W zawieszce, huśta się kosteczka kwarcu. Wisior zawieszony na łańcuchu, ozdobiony wstążkami surowego jedwabiu sari; jedwabne wstążki w kolorze brudnego różu, zmieszany z brzoskwioniowym odcieniem - wstążki można odwiązać wedle uznania. łańcuch z zapięciem typu federring.
WYMIARY: wisior 10/4,5 cm ; łańcuch 90 cm
NIEDOSTĘPNY
***********************************************************************************
Copper pendant with rock crystal cabochon and a little, brown tourmaline. On the bottom is cube crystal.
On the chain is sari silk ribbon knot.
SOLD

wtorek, 24 kwietnia 2012

SERCEM SZUKAĆ

Antoine de Saint-Exupéry — Mały Książę

...oczy są ślepe. Trzeba szukać sercem.

Oksydowana miedź, wisior dwustronny, przestrzenny - 3D ;) na kształt serca...a sercem wisiora jest piękna przeźroczysta brioletka akwamarynu. Akwamaryn jest kamieniem odwagi a i ponoć kamieniem rocznicowym dla małżeństw :)
W wisiorze są utkane maleńkie 2 mm śmietankowe perełki słodkowodne; na dole huśta się brioleta kwarcu.
Zawieszony na łańcuszku rollo, zapięcie z boku typu federring; można upinać na krótko i długo
Czasochłonny projekt a ile radochy :))
WYMIARY: serducho szerokość 4cm, długość wraz z zawieszką 7 cm; łańcuszek  76cm
DOSTĘPNY: 187+ 8 zł przesyłka

czwartek, 19 kwietnia 2012

MARENA - PANI WODY


Prasłowiańska legenda, jakże stara opowiada o powstaniu życia na ziemi dzięki Marenie...Pani Wody tchnęła pierwiastek życia w roślinność i zwierzęta;

Jakże nasze życie jest uzależnione od wody - więc mój osobisty apel - SZANUJ WODĘ, SZANUJ JĄ...nie puszczaj jej bez potrzeby :) ...tak totalnie abstrahując od tematyki tego bloga :)

WIsior jaki prezentuję...standardowo wykonałam z miedzi ( zoksydowałam i przetarłam); jasno-błękitnych kroplelek kwarcu, ciosanych oponek apatytu w kolorze morskiej zieleni oraz mikro- słodkowodnych perłek (ok 2mm). Sercem wisiora jest jak widać twarz; pogodna z delikatnym uśmiechem :) - wspaniały kaboszon, rzeźbiony z kości woła, który udało mi się wyszukać i zdobyć ( zkupiony w Stanach); Wisior zawieszony na łańcuchu, z zapięciem federring. Długość łańcucha pozwala na różne upięcie; d
ługie i krótsze


WYMIARY: wisior długość 8cm / szerokość 5 cm ; lańcuch 48 cm
DOSTĘPNE: 260 zł
**********************************************************************************************
Copper Pendant with apatite, light blue quartz drops, mini freshwater pearls and stunning carved cow cabochon with face.
FOr SALE
contact with me: bydominikana@wp.pl

środa, 18 kwietnia 2012

CYTRYNOWE POLA

Wisior do kompletu; wykonany na zamówienie- ślicznie dziękuję!
Oksydowana miedź, cytryny, maleńkie zielone turmaliny;
***************************************************************
Pendant; oxidized copper, citrine, green tourmaline;
CUSTOMER ORDER